• Telefon: +48 724 356 003
  • kontakt@itability.pl
Nasze profile:

Radosław Grębski

Analityk Biznesowy z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał pracując dla organizacji o różnej wielkości. Od start-upów, po międzynarodowe korporacje.

Posiada doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym (Agile). Brał udział w projektach  jako Analityk Biznesowy, Analityka Biznesowo-Systemowy, Inżynier Wymagań oraz Product Owner. Entuzjasta stosowania standardów definiowanych przez IIBA (International Institute of Business Analysis) i opisanych w BABOK® Guide (Business Analysis Body of Knowledge®) oraz IREB (International Requirements Engineering Board). Zwolennik dokumentacji opartej na modelach, w tym szczególnie wykorzystujących notacje BPMN (Business Process Model and Notation) i UML (Unified Modeling Language).

Członek SJSI (Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych) oraz IIBA Poland Chapter.

Autor bloga: 4BA.pl

Posiada certyfikaty:

  • Certified Business Analysis Professional™ (CBAP®) – IIBA
  • Certification of Capability in Business Analysis™ (CCBA®) – IIBA
  • Agile Analysis Certification (IIBA®-AAC) – IIBA
  • Certified Professional for Requirements Engineering (CPRE) – IREB
  • Professional Scrum Product Owner (PSPO I) – Scrum.org
  • Professional Scrum Master (PSM I) – Scrum.org

Kamil Olszewski

Deweloper i konsultant z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalista w pełnym zakresie. Ekspert w zakresie automatyzacji testów, testów jednostkowych i jakości oprogramowania.

Realizował projekty dla organizacji o różnej wielkości, w tym polskich i zagranicznych. Posiada duże doświadczenie zdobyte w projektach realizowanych w takich branżach jak bankowość, edukacja i e-commerce.

Posiada certyfikaty:

  • Proffesional Scrum Master PSM I
  • MCSA: Web Applications1

Grzegorz Głąb

Deweloper, trener i mentor z 20-letnim doświadczeniem w branży IT.

Na co dzień łączy pracę programisty i propagatora profesjonalnych technik, nowoczesnych narzędzi i skutecznych wzorców projektowych. Doświadczenie zdobył pracując jako konsultant i lider zespołów w wielu projektach realizowanych dla polskich i zagranicznych odbiorców. 

Posiada bogate i różnorodne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Zdobył je realizując szkolenia adresowane zarówno do deweloperów jak i testerów oprogramowania, w tym również osób dopiero wchodzących w świat IT.

Apologeta podejścia zwinnego, technologii chmurowych oraz oprogramowania open source. 

Ekspert w dziedzinie jakości oprogramowania i testów automatycznych